Artful Flying
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Artful Flying

42,00 € (inkl. MwSt.) 40,00 € (o. MwSt.)
40,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Latanie to coś więcej niż bezpieczne lot samolotem z punktu A do punktu B, więcej niż nakłonienie samolotu do wzniesienia się w powietrze i sprowadzenie go z powrotem na ziemię bez niszczenia czegokolwiek, lub strzelanie do idealnego podejścia lub lądowania przy bocznym wietrze. Istnieje wiele głębszych poziomów zaangażowania w latanie, poza nimi.

Sportowcy, rzeźbiarze, malarze, muzycy, poeci - a nawet niektórzy piloci - odkryli podobny, głębszy poziom zaangażowania, po prostu postrzegając swój wysiłek jako pomysłowy proces. Bez względu na to, czy tworzą swoje arcydzieło na płótnie, na dysku kompaktowym, czy w kokpicie, ten pomysłowy proces wymaga czasu, świadomości, praktyki i cierpliwości.

Autor Michael Maya Charles trafnie nazywa to dążeniem do możliwego „Artful Flying”. Artful Flying otworzy drzwi do lepszego sposobu zbliżania się do godzin w kokpicie, do nowego wymiaru - bogato nagradzanego świata, który obiecuje uczynić twoje latanie bezpieczniejszym, trudniejszym i bardziej satysfakcjonującym.

ASA-ARTFUL-FLY
5900003804108
9780976827405