Cockpit Procedures
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Cockpit Procedures

24,15 € (inkl. MwSt.) 23,00 € (o. MwSt.)
23,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Poradnik „how to” w kabinie podczas każdej fazy lotu!

Napisane przez doświadczonego instruktora i egzaminatora pilotów procedury kokpitu zapewniają solidne zrozumienie podstawowych zasad oraz szczegółowe opisy list kontrolnych i procedur stosowanych w wielu szkołach lotniczych. Czytelnicy przekonają się, że zawiera praktyczną definicję umiejętności lotniczych i obejmuje to, jakie dobre nawyki rozwijać, efektywne zarządzanie obciążeniem, a nawet to, co powinieneś mieć w torbie. Procedury kokpitu dotyczą działań i myślenia w kokpicie, dając czytelnikom uzasadnienie wspólnych procedur, które są standardową praktyką w środowisku szkoleniowym i w liniach lotniczych.

Uwzględniono zarówno samoloty, jak i śmigłowce, zapewniając zasadnicze aspekty skutecznego szkolenia - wiedzę techniczną, praktyczne zastosowanie i naukę kontekstu. Procedury kokpitu są ukierunkowane na pilota dopiero rozpoczynającego karierę, ale wiele nauczanych tu filozofii i praktycznych technik jest tak fundamentalnych i potężnych, że doprowadzą pilota aż do przejścia na emeryturę. Zachęcając do struktury i dyscypliny w zakresie procedur, autor nie tylko sprawdza listy suchych faktów - Procedury w kokpicie są również przyjemne do czytania, a Chris Burger utrzymuje skupienie czytelników dzięki żywemu opisowi i talentowi do robienia podstawowych rzeczy w taki sposób, że zostają z tobą.

Maksymalne wykorzystanie procedur kokpitu

Piloci-uczniowie mogą wielokrotnie czytać książkę, aby wzmocnić rutyny, których instruktorzy próbują ich nauczyć. Przylot przygotowany jest najlepszym sposobem na uzyskanie maksymalnych korzyści z drogich instrukcji lotu.

Certyfikowani piloci mogą nauczyć się, jak stać się bardziej metodycznym, zmniejszając szanse na pominięcie ważnych wskazówek, gdy coś pójdzie nie tak. Mogą również stać się bardziej przystosowalne, ułatwiając przejście na inne, bardziej złożone samoloty.

Instruktorzy lotu mogą z powodzeniem wykorzystać tę książkę, aby poprawić wyniki swoich uczniów w kokpicie oraz ujednolicić operacje w szkole lotniczej, aby poprawić współpracę instruktorów.

Wirtualni lotnicy mogą nauczyć się przeprowadzać lot z maksymalnym realizmem, korzystając z rzeczywistych procedur stosowanych w kokpitach prawdziwych samolotów i śmigłowców.

ASA-COCKPIT-PRO
5900003774104
9781560277217