new
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Aviation Radio Communications Made Easy, VFR Edition

31,50 € (inkl. MwSt.) 30,00 € (o. MwSt.)
30,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Ćwiczenie brzmi jak doświadczony pilot! Rozmawianie przez radio może być zastraszające i stresujące. Łatwa komunikacja radiowa w lotnictwie pomoże Ci w nauce skutecznego i wydajnego mówienia w radiu podczas lotów. Zabierz ten zasób komunikacyjny ze sobą na następny lot, który będzie używany jako pomoc w zapamiętywaniu, narzędzie szkoleniowe i budowanie pewności siebie w celu rozwijania umiejętności komunikacyjnych. Wkrótce Twoja dostawa będzie sprawna i profesjonalna, a Ty w pełni zrozumiesz, co ATC mówi / pyta.

Szablony pozwalają na zbudowanie skryptu komunikacyjnego dla każdego lotu - niezależnie od jego złożoności lub liczby wymaganych komunikacji. Wypełnij większość pustych szablonów podczas inspekcji wstępnej, oderwij je i zabierz ze sobą do kokpitu. Dopasowane do kolan, działają jako notatki mówiące, aby zmniejszyć obciążenie podczas lotu i wyeliminować zgadywanie, kiedy, do czego i do kogo powinieneś mówić.

W zestawie znajduje się wiele kopii każdego szablonu, wraz z instrukcjami, poradami komunikacyjnymi i praktycznymi przykładami. Każdy z 32 szablonów (4 kopie każdego szablonu) odpowiada innemu typowi komunikacji radiowej, która może być potrzebna podczas lotu VFR. Weź ze sobą szablony niezbędne do lotu i w efekcie utworzysz „zestaw komunikacji”, który będzie używany podczas lotu.

Ta książka jest szczególnie skuteczna dla pilotów-studentów, szkół naziemnych, pilotów anglojęzycznych, instruktorów lotów i pilotów przechodzących do nowej przestrzeni powietrznej.

ASA-COMM-VFR
5900003764105
9781560275848