new
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Lessons from the Logbook

24,15 € (inkl. MwSt.) 23,00 € (o. MwSt.)
23,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Techniki pilotażu na różne tematy w tym zbiorze opowiadań z dziennika doświadczonego instruktora lotów.

Ron Fowler precyzyjnie stwierdza: „nasze umiejętności lotu albo się poprawiają, albo powoli ulegają erozji, ale rzadko pozostają niezmienione”. Mówiąc od pilota do pilota, autor zaczyna, gdzie kończy się wstępne szkolenie pilota. Lekcje z Logbooka to zbiór historii, które zaczęły się jako artykuły napisane dla magazynu Plane & Pilot, a wcześniej zostały opublikowane przez Aviation Book Company.

Książka jest zorganizowana tak, aby odzwierciedlała wszystkie fazy lotu: lot wstępny, odlot, trasę i przylot, a kończy rozdziałem o szkoleniach okresowych. Zapewnia techniki pilotowania na tak różnorodne tematy, jak latanie nocne; co robić, gdy utkniesz nad lub pod pokładem chmur; jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych podczas lotu; ocena rzeczywistej wydajności startu; podążanie ścieżką do doskonałego latania; i dużo dużo więcej.

Ron Fowler to idealny instruktor lotu - doświadczony, cierpliwy i zabawny, o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych. Chociaż czytelnicy mogą nigdy nie mieć okazji z nim polecieć, jego delikatne wskazówki będą się z nimi trzymać: po pierwsze, gdy będą czytać strony, które dzielą się wiedzą autora, zostaną ponownie przywołane, gdy będą mieli podobne doświadczenie. Lekcje z Logbooka zainspirują czytelników do poprawy umiejętności latania, a co ważniejsze, zmotywują ich do wzniesienia się w niebo.

ASA-LESSONS-LOG
5900003754106
9780916413279