Flight Training: Taking the Short Approach
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Flight Training: Taking the Short Approach

50,40 € (inkl. MwSt.) 48,00 € (o. MwSt.)
48,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

„Podejmowanie krótkiego podejścia” zostało napisane jako elementarz lotnictwa i stanowi wprowadzenie do całego procesu szkolenia w locie. Jako że student pierwszego roku polega na uczeniu się lin, seniorzy zawsze będą się zwracać do wskazówek i zaleceń Davida Diamonda.

Rozpoczynając od spojrzenia na to, co wiąże się z początkową decyzją o odbyciu lekcji lotu, szkolenie w powietrzu: podejście krótkoterminowe jest kompleksowym ukierunkowaniem na szkolenie w powietrzu, które porusza temat szkolenia lotniczego z perspektywy odkrywania, a nie z programu nauczania. Lotnictwo jest okrągłym przedmiotem, który nie ma idealnego punktu wejścia do nauki. Nie ma aspektu lotnictwa, który nie wymagałby przynajmniej zrozumienia innego tematu lotnictwa. Short Approach eliminuje tradycyjne podejście do instruktażu lotniczego temat po temacie, pozwalając czytelnikowi od samego początku zająć się tym tematem, wspomagany przez styl rozmowy autora i przyjazny humor w dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Ta książka jest idealną pierwszą lekturą dla każdego, kto zamierza rozpocząć szkolenie lotnicze; należy to uznać za „szkolenie w locie 101”.

Diamond nie zakłada żadnej wiedzy lotniczej ze strony czytelnika. Jego książka jest idealnym podręcznikiem dla studentów-pilotów, obejmującym takie tematy, jak ludzie latają, proces uczenia się latania - w tym kwestie finansowe, wymagania zdrowotne, zobowiązania czasowe, opcje szkoły i instruktora oraz związane z nimi testy - oraz przywileje i ograniczenia związane z certyfikatem pilota. Stamtąd autor rozwiewa częste obawy związane z nauką latania, takie jak awarie silnika, kolizje w powietrzu i warunki pogodowe. Samolot jest przykryty zorientowaniem na elementy sterujące i oprzyrządowanie oraz pokazując, które manewry uczniowie będą latać w ramach programu pilotażowego. Książka kończy się omówieniem, które gadżety mogą pomóc w treningu, które mogą zaszkodzić procesowi uczenia się, a które są konieczne, jeśli nie tylko ze względu na „fajny” czynnik.

Ponieważ autor jest również znakomitym ilustratorem, tekstowi towarzyszy jedna z najlepszych pełnokolorowych i trójwymiarowych grafik znalezionych w dowolnym podręczniku lotniczym - czytelnicy będą mieli solidny „widok umysłu” z procesu szkolenia w locie. W rezultacie przystąpią do programu szkolenia w locie w pełni przygotowanego, dokładnie wiedząc, co musi się stać, aby uzyskać licencję, rozumiejąc, czego się spodziewać, i podejmując właściwe decyzje, dzięki czemu nie marnuje się czasu na lotnisku ani w samolocie … „Podejście do szkolenia w locie”.

ASA-SHORT-APP
5900003744107
9781560275561