Test Pilot: 1,001 Things You Thought You Knew About Aviation
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Test Pilot: 1,001 Things You Thought You Knew About Aviation

24,15 € (inkl. MwSt.) 23,00 € (o. MwSt.)
23,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Jeśli chodzi o wybór pytań do materiału kolumny „Pilot testowy”, Barry Schiff zapewnia: „… Jeśli odpowiedź nie jest zaskakująca, edukacyjna lub rozrywkowa, nie chcę jej…” Schiff nieustannie poszukuje wiedzy lotniczej —I instruktor lotu w nim chce się tym podzielić.

Książka podzielona na osiem rozdziałów przedstawia zabawne fakty na następujące tematy: historia, pilotaż, nawigacja, pogoda, samoloty, linie lotnicze i wojsko, fakty dotyczące lotu, procedury i przepisy.

Poprzez pytania wielokrotnego wyboru, prawda / fałsz, wypełnianie pustych pól, mieszanie i dopasowanie oraz esej, czytelnik jest proszony o uzyskanie odpowiedzi przed znalezieniem jej na końcu rozdziału.

Prawdziwy miłośnik lotnictwa, autor uczy nowych informacji, wyjaśnia często źle rozumiane punkty i zapewnia bogatą wiedzę na temat branży lotniczej. Ilustrowane w całości wyjątkowymi i zabawnymi zdjęciami z własnej kolekcji Barry'ego Schiffa. Przedmowa Thomasa B. Hainesa.

Piloci są przyzwyczajeni do egzaminów - polega to na zdobywaniu i utrzymywaniu wszystkich certyfikatów pilotów. Ale ta kolekcja nierzadko zadawanych pytań sprawia, że ​​zabawa z powrotem zadaje sobie pytania, zachęcając do poszerzenia bazy wiedzy i wykroczenia poza tematykę zdobytą podczas pilotażowych dni studenckich. Niektóre pytania Schiffa dotyczą czystej rozrywki. Niektórzy zabierają Cię na lotnisko:

„P: Pilot kołuje wąską drogą kołowania na niekontrolowanym lotnisku w bezchmurny dzień, gdy zauważa kolejnego 172 zbliżającego się z przeciwnego kierunku. Bez zatrzymywania się, w jaki sposób obaj piloci mogą być pewni, że ich końce skrzydeł nie dotykają się, gdy mijają się nawzajem ?

Niektóre pytania dzielą się wskazówkami od profesjonalisty; inne materiały wywołają ożywione dyskusje na temat latania w hangarze.

ASA-PLT-TEST
5900003724109
9781560274254