Understanding Flying
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Understanding Flying

30,45 € (inkl. MwSt.) 29,00 € (o. MwSt.)
29,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Richard Taylor nie rozmawia z nieprofesjonalnymi pilotami - mówi wprost na nich. Jeśli naprawdę chcesz znaleźć swoje latające wady, w tej książce znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy. Twarda okładka, 329 stron, indeksowana.

Zdrowy rozsądek, praktyczne podejście do podstaw latania. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby bezpiecznie obsługiwać samolot.

Prawdziwe zrozumienie zasad lotu i operacji związanych z lataniem w taki sposób, w jaki wykonuje się je dzisiaj - ta książka omawia te ważne podstawy, które odnoszą się do praktycznych zagadnień w kokpicie. To, jak dobrze posługujesz się samolotem, zależy w dużej mierze od twojej wiedzy o tym, co się dzieje i od zrozumienia praw aerodynamiki. Ta książka pomoże ci uniknąć zgadywania i pozwoli ci poznać prawdziwe umiejętności i postawy zawodowe. Początkujący piloci mogą przyswoić sobie nową wiedzę, a doświadczeni lotnicy mogą uzyskać wgląd, aby poprawić swoją biegłość. Zrozumienie latania da każdemu pilotowi coś praktycznego i zapewni dziesiątki drobnych punktów za maksymalną wydajność dla lotników o wysokich terminach:

  • Samolot - jak lata, co wpływa na osiągi, ładowanie i układy napędowe.
  • Latanie samolotem - starty i lądowania, przyrządy lotnicze, pogoda, nawigacja i latanie, gdy nie widać na zewnątrz.
  • Przestrzeń powietrzna - wszystko o lotniskach i zasadach lotu.
  • Pilotaż - certyfikacja i pozostawanie na bieżąco, czynniki psychologiczne i sytuacje awaryjne.

Jako pilot nigdy nie możesz wiedzieć wszystkiego. Ale możesz konsekwentnie pracować na słabych obszarach i opierać się na tym, co już wiesz. To jest cel Zrozumienia latania - aby pomóc Ci lepiej zrozumieć ważne fakty dotyczące latania, abyś mógł stać się lepszym, bezpieczniejszym i bardziej pewnym pilotem.

ASA-HTAY-UNDST
5900003704101
9781565660021