new
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Managing Risk: Best Practices for Pilots

24,15 € (inkl. MwSt.) 23,00 € (o. MwSt.)
23,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

„... przewodnik po krajobrazie rozbitych samolotów i życia, w którym opowiadanie o każdym incydencie stanowi bardzo realną przepustkę do uniknięcia tego samego losu”.

- John J. Nance

Latanie wiąże się z ryzykiem. Na szczęście większość z tych zagrożeń została zidentyfikowana i zarządzona aż do wyjątkowo niskiego poziomu. Jednak wypadki wciąż się zdarzają, a kluczem do udanego lotu jest dogłębna wiedza na temat zagrożeń i sposobów skutecznego zarządzania nimi.

Zarządzanie ryzykiem: Najlepsze praktyki dla pilotów wykorzystują rzeczywiste przykłady wypadków lotniczych, statystyki, badania bezpieczeństwa lotniczego oraz ponad 60 lat wspólnego doświadczenia autorów jako pilotów i edukatorów bezpieczeństwa lotów w celu udokumentowania i opisania 10 najważniejszych kategorii zagrożeń wypadkowych oraz rzucić światło na mające zastosowanie kwestie czynnika ludzkiego, które sprawiają, że piloci są na nie podatni.

Ta książka zawiera praktyczne strategie, a także środki zapobiegawcze oparte na „najlepszych praktykach”, których piloci mogą użyć, aby uniknąć ryzyka lub skutecznie nim zarządzać podczas kluczowych faz lotu. Czytelnicy będą mieli pełniejszą wiedzę na temat zewnętrznych zagrożeń dla bezpieczeństwa lotów, w połączeniu z głębszym zrozumieniem tego, jak często ludzkie błędy rozgrywają się w kokpicie.

Studenci i piloci na wszystkich poziomach certyfikatów poprawią swoje umiejętności zarządzania ryzykiem, ucząc się praktyk opisanych w tej książce, a kandydaci ATP stwierdzą, że spełnia część nowych wymagań w zakresie wiedzy, które zaczną obowiązywać 1 sierpnia 2014 r.

Napisane przez Dale Wilsona i Geralda Binnema, ze wstępem Johna J. Nance'a. Oprawa miękka, 7-1 / 4 "x 9", 248 stron. Dostępny również jako eBook i eBundle.

ASA-RISK
5900003654109
9781619541092