We Have a No Crash Policy!
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

We Have a No Crash Policy!

24,15 € (inkl. MwSt.) 23,00 € (o. MwSt.)
23,00 € (netto)
block Dostępne na zamówienie!
Schließen

Samoloty, w których latamy i w których latamy, są arcydziełami inżynierii. Przekształciły to, co kiedyś było niewyobrażalne, w codzienne doświadczenia. Jak to jest możliwe? Co kryje się pod globalnym systemem lotniczym, który mamy dzisiaj, i jego fenomenalnym rekordem bezpieczeństwa? Polityka No Crash wyjaśnia technologię i czynniki ludzkie w lataniu z punktu widzenia pilota, w zrozumiały, humorystyczny sposób.

Nauka latania jest marzeniem wielu osób, a także doskonałą platformą do życiowych lekcji inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem, osądu i podejmowania decyzji. Poprzez wciągające historie o locie czytelnicy dowiedzą się, w jaki sposób można przetestować umiejętności interpersonalne podczas trudnych rzeczy oraz jak dobry wynik często zależy od właściwego połączenia pasji, pożądania i umiejętności.

Obowiązkowa lektura dla pilotów, początkujących lotników i pasażerów zainteresowanych szczegółami samolotu, aerodynamiką, napędem, pogodą i tym, co dzieje się w kokpicie. Czytelnicy uzyskają zastępcze doświadczenie latania szeroką gamą samolotów, jednocześnie podnosząc swoją wiedzę na temat technicznych aspektów latania. Co trzeba latać myśliwcem z II wojny światowej lub lądować bez działającego silnika? Co powoduje opóźnienia lotów i te przerażające wypadki? Odpowiedzi są ujawniane w trakcie historii jednego pilota o 40 latach latania, od szybowca kartonowego po nowoczesny samolot odrzutowy. Wykorzystując pouczające momenty z opowiadaniem historii, mamy zasadę „No Have No Crash” to praktyczny przewodnik po dyscyplinie latania oraz czynnikach, które przewidują bezpieczne wyniki i sukces misji zarówno w życiu, jak iw kokpicie.

„Mówią, że dobry osąd wynika z doświadczenia, a doświadczenie z niewłaściwego osądu. Ta książka kronika ewolucji bezpiecznego podejścia do latania. Adam ma głęboką wiedzę na temat tego, jak się uczymy i jak udoskonalić poczucie zarządzania ryzykiem i mądrej decyzji - tworzenie. Ta książka będzie nieoceniona zarówno dla pilotów, jak i dla nie-pilotów. ”

—Lt. Płk John „Wily” Rahill | Instruktor F-16, pilot ATP, weteran bojowy, pilot EAA Young Eagles oraz Skywagona

ASA-NO-CRASH
5900003574100
9781619548589